שירות לקוחות
מרכז מידע
חיפוש
הירשמו לעלון המידע וקבלו עדכונים וטיפים חמים לתיבת הדוא"ל שלכם:


אני מעוניין לקבל:
 מידע ללקוחות עסקיים
 מידע ללקוחות פרטיים

חיסכון והשקעה

פתיחת השוק לתחרות על ידי משרד האוצר מאפשרת לך לנהל חיסכון גם בסכומים קטנים בצורה מקצועית בדומה לתיק השקעות. בין אם מטרת החיסכון הינו לילדים או למטרה אחרת אנו בחוה פז מעמידים לרשותך פתרונות חכמים וגמישים.
כסף פנוי הוא כסף שצריך להשקיע ולתת לו לעבוד. הבחירה של אפיקי ההשקעה האפשריים עבור כספך כפופה למטרותיך בטווח הקצר והארוך, הסיכון שאתה מוכן לקחת וכמובן ההיכרות שלך עם החלופות להשקעה.
 
חוה פז סוכנות לביטוח מעניקה פתרונות פיננסים מקצועיים ללקוח בכל הקשור לתכניות חסכון. לרשותך עומדים חלופות של בתי השקעות מהמובילים בשוק ההון בישראל תוך התאמה ללקוח על פי צרכיו האישיים, דבר המאפשר לנו לבחור את המוצר המתאים ביותר ללקוח ללא כל מחויבות לבית השקעות מסוים או לקופה מסוימת.

מוצרי חיסכון והשקעה באמצעות פוליסות חיסכון פיננסיות מאפשרים להצטרף לעולם ההשקעות בסכומי כסף נמוכים יחסית ובעלויות נמוכות משמעותית מעלויות ניהול תיק השקעות. התיקים מנוהלים על ידי בתי השקעות מהמובילים בשוק ההון הישראלי כך שיניבו תשואות מקסימאליות, בהתאם לרמת הסיכון שנבחרה ולתנאי השוק המשתנים.
 
אנו מציעים לך פגישת אפיון צרכים ובחירת המסלול המתאים לך ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי. לאחר פגישת אפיון הצרכים, נעזור לך בקבלת ההחלטה הנכונה ביותר בשבילך.
במידה ותקבל את עצתנו, התהליך אינו מסתיים בנקודה זו אלא ימשיך במעקב ובקרה לאורך זמן - מחלקת קשרי הלקוחות תעדכן אותך אחת לתקופה, כך שיהיה באפשרותך להיות ער לנעשה עם כספך ולמצב השוק.
© 2006-07 Hava Paz Insurance Agency Ltd.