שירות לקוחות
מרכז מידע
חיפוש
הירשמו לעלון המידע וקבלו עדכונים וטיפים חמים לתיבת הדוא"ל שלכם:


אני מעוניין לקבל:
 מידע ללקוחות עסקיים
 מידע ללקוחות פרטיים

בריאות וסיעוד

ביטוח בריאות מאפשר לך להתמודד עם מצבי מחלה או צורך בריאותי ברגע האמת ומעמיד לרשותך את האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ לך, במהירות ועל ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם. ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל,  השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד.

מוצרי הבריאות הפרטיים בישראל הפכו להגנה הכרחית בכל בית בישראל. מוצרים אלו שהינם מורכבים, מצריכים היכרות מעמיקה עם תנאי הכיסוי והתאמת סוג הפוליסה ללקוח ולצרכיו.
תחום הבריאות הינו אחד התחומים המובילים בחוה פז. ניסיון רב שנים בתביעות ומתן סיוע וליווי ללקוחותינו לממש את תנאי הכיסוי הרפואי הינו בעל ערך רב בעת קבלת החלטתך היכן לרכוש את הכיסוי הרפואי הפרטי.
 
אני בריא! אני לא זוכר מתי הלכתי בפעם האחרונה לרופא. מדוע אני זקוק כרגע לביטוח רפואי פרטי?
ביטוח רפואי פרטי הינו חוזה מול חברת הביטוח אשר הינו בתוקף לכל ימי חייך וכל זמן שהתוכנית משולמת. ביטוח זה מחייב את חברת הביטוח לכסות אותך בהתאם לתנאי הפוליסה לכל ימי חייך. בעת קבלתך לביטוח רפואי פרטי חברת הביטוח מבצעת תהליך חיתום רפואי בו הינך ממלא שאלון בריאות לגבי ההסטוריה הרפואית. כאשר הנך מצהיר על בעיה רפואית שהייתה או קיימת, חברת הביטוח לא תכסה תביעות הנובעות מבעיה זו.
לכן, חשוב כי את הביטוח הרפואי תרכוש כאשר הנך בריא וכך תבטיח לעצמך כיסוי רפואי מלא לכל ימי חייך!
 
על מנת להבין מה מקורות המימון העומדים לרשותנו כאשר אנו פונים לקבלת טיפול רפואי בישראל, יש תחילה להבין כיצד מערכת הבריאות פועלת במדינתנו. לחץ על כיצד מערכת הבריאות בישראל פועלת
 
 צור איתנו קשר עוד היום כדי לשוחח עם מומחה בתחום.
© 2006-07 Hava Paz Insurance Agency Ltd.