שירות לקוחות
מרכז מידע
חיפוש
הירשמו לעלון המידע וקבלו עדכונים וטיפים חמים לתיבת הדוא"ל שלכם:


אני מעוניין לקבל:
 מידע ללקוחות עסקיים
 מידע ללקוחות פרטיים

הסדרים פנסיונים

הסדר הפנסיוני הינו מערך כולל המטפל בחיסכון ארוך הטווח של העובד, בהגנתו ובצרכי המעסיק. בבסיס ההסדר קיים רובד ראשון של מדיניות המעסיק וכוללת אמצעי בקרה ושליטה על הכספים המופקדים בתוכניות הפנסיוניות של העובדים.
 
בשנים האחרונות הופעלו רפורמות רבות אשר שינו את שוק החיסכון ארוך הטווח בישראל. המפורסמת בהם לציבור הינה רפורמת וועדת בכר אשר יושמה בסוף 2005.
 
רפורמות אלו שמו את הלקוח במרכז המגרש ואת יצרני החיסכון והפיננסים בשוק נמצאים סביבו כמתחרים על כיסו. כיום נושא התאמת המוצרים, איכותם, התשואות ורמת השירות הינה גולת הכותרת אך כדי לבחור מבין כל השחקנים נדרש העובד למערכת תומכת המשלבת ידע מקצועי, מידע זמין ועדכני ויכולת התממשקות למערכות רבות מול היצרנים בשוק.
 
בשל הגמישות הרבה ויכולת העובד לנייד כספים בין היצרנים השונים יש חשיבות רבה למערכת אשר תאפשר מעקב ובקרה על הכספים המועברים בין הגופים השונים תוך אפשרות למערכת אינטגרטיבית אשר תתן תמונה מלאה על כל כספי המעסיק והעובד ללא תלות על ידי איזה יצרן הם מנוהלים.
 
ההסדר הפנסיוני נותן מענה מערכתי מקצועי המבוסס על יכולת טכנולוגית ועל ידי אנשי מקצוע מומחים אשר ילוו את המעסיק והעובד בתהליך קבלת ההחלטות.
 
חוה פז סוכנות לביטוח בע"מ בניהולה ובראשותה של הגברת חוה פז‚ פועלת למעלה מ 35 שנה בתחום הביטוח והחיסכון הפנסיוני למעסיקים ולשכירים. 
ריבוי ומורכבות הפתרונות הקיימים בשוק וכן השינויים התדירים בתקנות רשויות המס ובענף על ידי המפקח על שוק ההון והביטוח דורשים מאיתנו להיות עם "האצבע על הדופק".
 
שירותי ניהול ההסדר הפנסיוני של חוה פז סוכנות לביטוח מאפשרים ניהול וריכוז כל הפעילות מול כלל הגופים במשק בתחום הפנסיוני - חברות ביטוח, קרנות פנסיה, מנהלי קופות גמל והשתלמות וקופות פיצויים מרכזיות.
 
לקוחותינו נהנים מהקשר ההדוק מולנו ומקבלים עדכונים שוטפים אותם אנו יוזמים וכן המלצות כיצד להיערך ולהתמודד עם השינויים באופן הטוב ביותר.
 
הסוכנות ממוקדת בשירות ויחס אישי וזמין לכל עובד ומאפשרת למעסיק להתנהל בראש שקט ולהתמקד בתחום בו הוא הכי טוב – תחום פעילותו.
 
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו דרך טופס זה.
נשמח לשרת אתכם.
 
לחץ כאן למידע על הסדר פנסיוני לעובד שכיר
 
לחץ כאן למידע על הסדר פנסיוני למעסיק
© 2006-07 Hava Paz Insurance Agency Ltd.