שירות לקוחות
מרכז מידע
חיפוש
הירשמו לעלון המידע וקבלו עדכונים וטיפים חמים לתיבת הדוא"ל שלכם:


אני מעוניין לקבל:
 מידע ללקוחות עסקיים
 מידע ללקוחות פרטיים

ארכיון חדשות

תחום הביטוח עובר לאפליקציות

15/05/2012

כנס החדשנות השנתי 2012 Think Next של מיקרוסופט בישראל שנערך חודש שעבר הציג 40 טכנולוגיות חדשות. מתוכם 2 אפליקציות חדשות משמעותיות לתעשיית הביטוח – iOnRode ו – MediSafe אשר עשויות לתת תועלות חשובות ביותר לחברות הביטוח.

iOnRoad – הינה אפליקציה מבוססת GPS חיישנים ומצלמות חכמות בסמארטפונים. האפליקציה מתריעה על נסיעה קרובה מידי או התנגשות עם הרכב מלפנים וסטייה מהנתיב.
אז איך זה עובד? מתקינים את הפלאפון על שימשת הרכב כאשר המצלמה פונה לכיוון הכביש והנהג מקבל אזהרות קוליות וויזואליות על אפשרות של התנגשות או סטייה מהנתיב. תכונה נוספת של האפליקציה מאפשרת לאתר את מקום החנייה של הרכב (מי לא חיפש את הרכב שלו שעות בחניון של הקניון :) האפליקציה עובדת כיום על דגמי אנדרואיד בלבד.
מספר חברות ביטוח גדולות ומובילות בעולם כבר החלו בפיילוטים לבדיקת המערכת במטרה לבחון את האפשרות שבעתיד המערכת תוכל להחליף שיטות טלמטריה מבוססות חומרה ייעודית.
יש להדגיש כי שהאפליקציה נמצאת בשלב בטא ואינה מתיימרת להחליף נהיגה בטוחה זהירה של הנהג ואת ערנותו על הכביש וכל מערכת בטיחותית אחרת ברכב.

MediSafe – הינה אפליקציה המאפשרת לעקוב ולתעד אחר נטילת תרופות של בני המשפחה. כך כל אחד מבני המשפחה מעודכן לגבי נטילת התרופות. אם הילד שכח לקחת תרופה יתקבל SMS אצל בן משפחה אחר. האינפורמציה מסנכרנת בין מכשירי המשפחה ומבוססת על טכנולוגית הענן (cloud).
האפליקציה הנל עדיין בשלבי הבטא ועדיין אינה זמינה להורדה.

שימו עין על הסטארטאפים האלו. דרכם עוד ארוכה אך הם נותנים מענה לצורך אמיתי תוך שימוש בטכנולוגיה בהישג ידינו.
© 2006-07 Hava Paz Insurance Agency Ltd.