שירות לקוחות
מרכז מידע
חיפוש
הירשמו לעלון המידע וקבלו עדכונים וטיפים חמים לתיבת הדוא"ל שלכם:


אני מעוניין לקבל:
 מידע ללקוחות עסקיים
 מידע ללקוחות פרטיים

ארכיון חדשות

ביטוח נסיעות לחו``ל הדור הבא

02/08/2012

כל אדם שטס לחול יודע שצריך לרכוש ביטוח נסיעות ולא רק לשם החזר הוצאות במקרה והמזוודה או הארנק נגבים / נעלמים אלא ובעיקר לצורך החזר הוצאות רפואיות בחול שיכולות להגיע לסכומים של אלפי ועשרות אלפי דולרים.

עברתם אירוע לא נעים בחול והזדקקתם לפוליסה?  חברת PassportCardTM מביאה לנו קונספט חדשני - הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות.
במקום לשלם עבור השירות הרפואי מכספך בחול, לחזור לישראל, למלא טופס תביעה ולחכות שחברת הביטוח תחזיר לך את הכסף...שימוש ב - PassportCard מאפשר לך לקבל שירות זה בחול מבלי שתצטרך להוציא כסף מהכיס, הכרטיס המגנטי ישלם עבורך את החשבון הרפואי מיד.
בנוסף, הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות פוטר אותך מתשלום השתתפות עצמית בכל שירות רפואי שתקבל בחול. כל זה בנוסף למוקד רפואי 24 שעות ביממה שילווה אותך ויסייע לך בקבלת השירות הרפואי מכל מקום בעולם.

מדובר במהפכה אמיתית, המתבססת על טכנולוגיה מתקדמת.
מהפכה זו מבטלת גבולות בין מדינות ומאפשרת ללקוחותינו לקבל מענה ביטוחי בכל מקום בעולם, במהירות, בפשטות ובעיקר, מבלי להוציא כסף מכיסם.

לפוליסה כיסויים רחבים החל מכבודה ועד אשפוז בחול, המשך אשפוז בארץ, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, תאונות אישיות ועוד וכל זאת בגבולות אחריות הגבוהים בשוק.

עם הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות של חברת PassportCardTM תקבלו את השירות הטוב ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ובדרך הקלה ביותר.

הכרטיס המגנטי הנו רב פעמי ואינו כרוך בתוספת תשלום לעלות הרגילה של הפוליסה.

טסים לחול? רוצים לשמוע עוד? צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם פרטים נוספים

 

 

© 2006-07 Hava Paz Insurance Agency Ltd.