חווה פז סוכנות לביטוח הינה סוכנות וותיקה המקפידה להעניק ללקוחותיה יחס ושירות אישי, תוך ניהול העבודה בשקיפות מלאה, במקצועיות ואחריות. צוות המומחים שלנו, עובד בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות במשק ומתחזק קשרים רלוונטיים המאפשרים להעניק ללקוח תכנון מקיף ושירות ארוך טווח, תוך השגת התנאים הטובים והמשתלמים ביותר.

אנו מתמחים בניהול סיכונים, חיסכון והשקעות ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקים. הסוכנות פועלת ומלווה את לקוחותיה בטיפול במגוון רחב של תחומים למול הגופים המובילים במשק.

ניהול וטיפול ארוך טווח כוללים בין היתר: חיסכון ותוכניות ביטוח למשפחות, תכנון ופתרונות לגיל הפרישה, הסדר פנסיוני למעסיקים, ביטוחי רכוש כגון רכב ודירה לפרט ופתרונות מקיפים לעסקים.

מנהלי הסוכנות כיום, דור שני של סוכני ביטוח, מקפידים לאורך כל שנות פעילותה על סטנדרטים גבוהים ועל הענקת השירות הטוב ביותר ללקוחותינו.

חווה פז, המייסדת, כיהנה כיו"ר ועדת האתיקה בלשכת סוכני הביטוח, והטמיעה ערכים של מקצועיות, הוגנות, שקיפות ויושרה מקצועית בפעילותה של הסוכנות.
הסוכנות משקיעה משאבים רבים בפתרונות טכנולוגים מתקדמים המאפשרים ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים ניהול One Stop Shop של כל תיק הביטוח האישי, חיסכון פנסיוני, השקעות ופתרונות בביטוחי רכוש ועסקים – הכל מנוהל במקום אחד עם דגש על התאמה ושירות מתמשך.

שנות הפעילות הרבות של הסוכנות מול חברות הביטוח השונות וכן היכרות מול אנשי מפתח בחברות הביטוח המובילות, מאפשרים לסוכנות להעניק פתרונות ייחודיים, שירות מצוין ומהיר בטיפול תביעות ולהעמיד לרשות לקוחותיה את הפתרונות הטובים והמשתלמים ביותר עבורם.

ניסיון עשיר ורב תחומי מול היצרנים, חברות הביטוח ובתי ההשקעות, מאפשר לצוות המומחים של הסוכנות להכיר היטב את היתרונות והחסרונות ולבצע התאמה בין צרכי הלקוח לפתרון הטוב והמשתלם ביותר.
באופן הזה, כל לקוח יכול להיות סמוך ובטוח שהוצאותיו מנוהלות כראוי והיקר לו מכל מוגן ובטוח

לאור השינויים התכופים בשוק הביטוח והחיסכון, חלקם מיטיבים עם המבוטחים, אך חלקם האחר לא, מקפידה הסוכנות לעדכן את לקוחותיה בנוגע לשינויים ולדאוג להתאמת התוכניות באופן אקטיבי ויזום.
היד על הדופק, השקיפות של הצוות ובחינת האופציות הקיימות מדי תקופה, מבטיחים ללקוחות הסוכנות ביטחון כלכלי ושקט נפשי.

ניהול מקצועי ומתמשך מבטיח כי ההוצאות יהיו מתועלות נכון ובעת תביעה לא יהיה ספק לגבי זכאותכם.
הצטרפו אלינו ותהינו מרמת שירות גבוהה, יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות.

ליצירת קשר לחצו כאן

webthenet עיצוב ובניית אתרים