המשפחה הצעירה

ההפיכה מבני זוג למשפחה צעירה הינה מאורע משמח מאוד, אך יחד עם השמחה הגדולה מגיעה גם אחריות כבדת משקל, שכן מעכשיו אתם לא אחראיים רק לעצמכם אלא גם לביטחון ועתיד ילדכם.
יוקר המחייה כיום והרצון לתת לבני המשפחה את ההגנה הטובה ביותר הינה משימה לא פשוטה במציאות כלכלית מורכבת. הכוונה נכונה בקבלת ההחלטות מונעת הוצאות רבות, זאת יחד עם ניהול נכון יבטיח הגנה רחבה המותאמת לצרכי המשפחה וחיסכון להגשמת מטרות.

נשמע מעניין

הילדים כבר גדולים

הילדים גדלו, ההכנסות עלו אך כך גם ההוצאות. אם טרם גיבשתם מטרות ובניתם תוכנית פעולה, עכשיו זהו הזמן להתחיל לחשוב קדימה על עתידכם ועתיד ילדיכם.
עם תוכנית פיננסית נכונה וניהול הוצאות על הביטוחים, תוכלו להתחיל לחסוך עבור יעדים כגון לימודים אקדמאים, חתונה, קניית דירה ראשונה וכדומה. אם תעשו זאת באמצעות הכלים הפיננסים הנכונים, תוכלו להבטיח שהחסכונות הללו לא יפגעו באורח חייכם מחד, ויצברו סכום משמעותי מאידך, שיסייע לכם ולילדיכם בבניית העתיד.

נשמע מעניין

גיל 50 – עם רגל בפנסיה

גיל הפרישה נראה באופק אך ככל שאנו מתקרבים התמונה מטשטשת ואינה ברורה כפי שהיינו רוצים. יחד עם הגיל גם נושא עלויות הביטוחים הופך לקריטי ותופס נתח כבד מסל ההוצאות שלנו. זה בדיוק הזמן לבצע תכנון לגיל פרישה אשר יאפשר לנו לקבל תמונת מצב, לבדוק מה צפוי לנו בגיל הפרישה מול הרצונות והשאיפות שלנו וכמובן להכין תוכנית פעולה אשר תאפשר לנו תמונה ברורה וחדה לאן פנינו מועדים. התווית דרך ברורה, ליווי וניהול לטווח ארוך יעניק לכם תחושת בטחון עצמי, סיפוק רב והנאה מהתהליך שתעברו.

נשמע מעניין
webthenet עיצוב ובניית אתרים